Головна Акції Про нас Оплата і доставка Контакти
Каталог

Вибір дитячого автокрісла: важливі аспекти

Безпека і комфорт є головними моментами перебування дитини в автомобілі. Не залежно від мети поїздки і дальності маршруту, рішення про придбання персонального крісла для малюка має бути однозначно ствердною. Загальні рекомендації при виборі автокрісла Для дитини важливий не сам факт переміщенн ..

29.01.2021

Як вибрати трактор на педалях за віком

Розвага спеціально для маленького фермера - педальний трактор. Це одночасно і велика іграшкова машинка, і власний транспорт. Він приводиться в рух поперемінним натисканням педалей, які розташовані як в велосипеді.   Авто для працьовитого фермера - дитячий педальний трактор falk приводитьс ..

20.12.2020

Особливості санок Adbor Piccolino і чи варто їх купувати

Останнім часом дуже популярними серед батьків з дітьми стали Санки Adbor Piccolino з регульованою ручкою, як варіант зимового прогулянкового транспорту. У чому ж секрет цих санок і чи дійсно варто їх купувати? Дізнатися відповідь на це питання Ви зможете прочитавши статтю до кінця. Особливості ..

26.11.2020

Вибираємо транспорт для дитини

Діти, після того, як навчаться більш-менш стійко ходити і бігати, починають виявляти цікавість до різних видів транспорту. Комусь подобаються велосипеди, хтось віддає перевагу самокати, а інші ж сплять і бачать машинки на педалях. Природно, що сучасний ринок дитячих товарів здатний задовольнити будь ..

05.09.2020