Головна Акції Про нас Оплата і доставка Контакти
Каталог
 
Заамовити зворотній дзвінок
Ваше і'мя:
Ваш телефон:* 
Коментарій:

Про нас

   Інтернет - магазин дитячих товарів Tosi створений для того, щоб ви могли купувати найкращі дитячі товари за доступними цінами. Щодня співробітники вивчають сотні пропозицій від найвідоміших брендів, відбираючи кращі з них по співвідношенню ціни і якості. І це все робиться для того, щоб Ви завжди могли придбати бажаний товар.

Нам можна довіряти! Абсолютно всі дитячі товари, які можна знайти на наших сторінках відповідають найвищим вимогам і стандартам. Ми не ставимо в продаж товари низькопробного якості.
Безпека. Не важливо, мова йде про візку або постільній білизні, ви можете бути впевнені, що вони не тільки подбають про захист дитини від будь-яких зовнішніх факторів, а й самі не завдадуть шкоди через неякісних матеріалів. Купуйте у нас, і Ваша дитина отримає краще!
Турбота про дітей. Ми самі є батьками, тому прекрасно розуміємо, які дитячі товари можуть надати максимум комфорту і турботи для вашого малюка. Ми ні в якому разі не порадимо придбати те, чого б не купили для власних дітей!
Надійність. Якщо з якоїсь випадковості ваше замовлення прийшов з браком - інтернет-магазин Tosi не відмовляється від відповідальності. Ця проблема вирішується в найкоротші терміни індивідуально з кожним клієнтом, найбільш підходящим для нього способом.
Ми дбаємо про наших клієнтів. Завданням номер один, для інтернет - магазину дитячих товарів Tosi, є збереження репутації, тому ми не підводимо наших покупців.
Команда професіоналів. Цілеспрямована і амбітна команда фахівців в сфері догляду за дітьми, програмістів, педіатрів і копірайтерів щодня працює над модернізацією порталу, поліпшенням сервісу, і розширенням асортименту. Стараннями чудового колективу, ми намагаємося постійно піднімати планку якості і враховуємо будь-які ваші побажання, щоб стати ще краще!


     Контроль якості

     Часом нам задають питання: «Чому ж асортимент нашого каталогу таким кардинальним чином відрізняється від того, що можна зустріти на ринку або в магазинах?» Вся справа у внутрішньому контролі якості. Ми робимо так, щоб ви могли купити дитячі товари без будь-якого ризику для здоров'я дитини або цілісності власного гаманця. Однак, це не означає, що на сторінках ви знайдете тільки найдорожчі рішення. Ми орієнтовані на найширшу аудиторію споживачів, і пропонуємо дитячі товари у всіх цінових категоріях. Навіть такі відомі бренди, як Chicco, Smoby, KidKraft, Little Tikes, Tiny Love або Bright Starts, випускають чимало доступних моделей своєї продукції. У нас Ви легко знайдете цікавлять товари на будь-яку. Заходьте, ми завжди раді допомогти!