Головна Акції Про нас Оплата і доставка Контакти
Каталог

Вибір дитячого автокрісла: важливі аспекти

Вибір дитячого автокрісла: важливі аспекти

Вибір дитячого автокрісла: важливі аспекти

Безпека і комфорт є головними моментами перебування дитини в автомобілі. Не залежно від мети поїздки і дальності маршруту, рішення про придбання персонального крісла для малюка має бути однозначно ствердною.

Загальні рекомендації при виборі автокрісла

Для дитини важливий не сам факт переміщення з одного місця на інше, а емоції і враження які він зазнає при поїздці. Коли батьки замислюються про безпеку малюка, перед ними має бути вибір надійного і практичного автокрісла. Для придбання якісного товару необхідно врахувати корисні рекомендації та інформацію, яка враховується при виборі автомобільного аксесуара для дитини.

Зовнішні дані майбутнього пасажира вкажуть на габарити крісла. Товар повинен враховувати зріст і вагу малюка. Причому купувати крісло з розрахунком на майбутнє не варто, так як велике крісло, також як і маленьке може негативно позначитися на розвитку зростання скелета і зовнішньої структурі тіла активно формується організму. Крім того, в такому кріслі пасажир буде відчувати незручність і стомлюваність.

Слід звернути увагу на ремені безпеки, які будуть утримувати дитину, вага крісла, майбутню транспортування і нюанси вилучення. Вибравши зручний товар, необхідно потурбуватись про його надійне кріплення в салоні автомобіля. Матеріали крісла і системи його монтажу повинні бути досить міцними. Крім матеріалу основного каркасу крісла, важливо врахувати і матеріал виконання чохла. Він повинен відповідати критеріям підвищеної гіппоалергенна і зносостійкості, добре пропускати повітря і вологу, а шви чохла не повинні доставляти дискомфорт.

Наступним важливим аспектом є практичність покупки. До крісла повинен бути передбачений надійний фіксатор для пляшечки. Це позбавляє батьків від необхідності постійно тримати її в руках, або постійно думати, щоб вміст пляшечки не розлилося по салону. Практичності надає наявність змінних чехів, адже цілком імовірно, що повної чистоти автокрісла не досягнути. Наявність органайзера для іграшок дозволити звільнити додаткове місце в автомобілі, а також при різкому гальмуванні утримає їх на своєму місці і не призведе до травм дитини і пасажирів.

Вікові категорії автокрісел

Одним з важливих атрибутів при виборі автомобільного крісла є відповідність стандартам безпеки. Найнадійнішими і затребуваними вважаються крісла, виготовлені в європейських країнах, з маркуванням ECE R44 / 04 і ECE 129 i-Size. Це маркування вказує на стандарти і сертифікацію автокрісла відповідно до європейської класифікації безпеки.

Згідно віковим крітеріям стандарту ECE R44 / 04, автокрісла діляться на п'ять категорій.
- категорія 0 + - 0-13 кг, для новонароджених та дітей віком до 1,5 року, вагою до 13 кг;
- категорія 0 + / 1 - 0-18 кг, від народження до чотирьох років, і вагою до 18кг;

- категорія 0 + / 1/2 - 0-25 кг, від народження до 7 років, і вагою до 25 кг;
- категорія 1+ - 9-18 кг, крісла для дітей від 1 року до 4 років, з вагою тіла від 9 до 18кг;

- категорія 1/2 - 9-25 кг, призначені для дітей від 1 до 7 років, і вагою до 25 кг;

- категорія 1/2/3 - 9-36 кг, для дітей з 1 року до 12 років, вагою до 36 кг
- категорія 2/3 - призначена для дітей до 10 років і вагою від 15 до 36 кг.

Новий стандарт безпеки i-Size має деякі зміни за критеріями:

- діти у віці до 15 місяців повинні будуть перевозитися тільки особою проти напрямку руху автомобіля

- автокрісла обов'язково повинні будуть оснащуватися кріпленнями isofix

- автокрісла будуть проходити обов'язковий тест на бічний удар

 

Покупці також звертають увагу на вартість товару. Слід врахувати, що дешеві і вже не нові крісла, навіть при відсутності візуальних дефектів можуть виявитися ненадійними в непередбачених ситуаціях. Тому такі покупки дуже ризиковані.